İletişim

Müşterimizin talebi doğrultusunda Audi marka aracına, Sönmez Antalya Araç Kaplama servisi tarafından mat siyah araç kaplama yapılmıştır. Mat araba kaplama konusunda deneyimli ekibimizle siz değerli müşterilerimizin zevkine ve tarzına uygun en iyi hizmeti vermek en büyük hedefimizdir.

Mat araç kaplama; titizlikle ve özellikle profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Araç mat kaplama fiyatları; aracın markası, modeli ve seçeceğiniz renge göre değişiklik göstermektedir. Renk değişimi için oto kaplama yöntemi ile aracın boyanmasına gerek kalmaz. Aracınızı ister komple isterseniz ayna, kaput, tavan, panjur gibi belli bölümlerini parça şeklinde zevkinize göre mat kaplama yaptırabilirsiniz.

Folyonun maksimum yapışma sağlaması için biraz zaman geçmesi gerekir. Mat folyo kaplama işleminden sonraki ilk hafta araç, otomatik araba yıkama makinelerinde veya basınçlı yıkama ekipmanlarıyla yıkatılmamalıdır.

Araç Mat Kaplamanın Korunması İçin Dikkat Edilecek Noktalar

  • Mat araç kaplamadan sonra aşındırıcı etkisi olmayan temizlik ürünleri kullanılmalı
  • Alkol oranı veya asidik seviyesi düşük temizlik ürünleri kullanılmalı
  • Solvent ve alkol içermeyen ürünler tercih edilmeli
  • Otomatik araba yıkama makinelerindeki fırçalar folyoyu zedeleyebilir

Mat Araç Kaplamada Yüksek Basınçlı Su İle İlgili Bilgiler

Maksimum Su Sıcaklığı: 70oC
Minimum Mesafe: Araç yüzeyinden 30 cm uzaklıkta
Maksimum Su Basıncı: 80 bar
Püskürtme Açısı: Basınçlı su kaplamaya 90 derecelik açı korunarak püskürtülmelidir. Basınçlı su doğrudan kaplamanın kenarlarına tutulmamalıdır.

PhoneWhatsAppInstagramFacebook