İletişim

Biz Kimiz?

Sönmez Antalya Araç Kaplama; alanındaki yeni trendleri yakından takip ederek, sektörün en iyi markalarını kullanarak alanında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Mat, kamuflaj, krom, karbon araç kaplama – araç giydirme ve ayrıca araç boya koruma, jant boyama, araba cam filmi konularında; uzman ve eğitimli ekibiyle 1999 yılından bu yana Antalya’da hizmet vermektedir. Sistemli, güvenli çalışmaları ve yaptığı her işin arkasında duran firmamız, yılların tecrübesi ile yaptığı benzersiz araç kaplamalar ile müşterilerinin aklında “güvenilir” imajı yaratmıştır.

Değerlerimiz

 • Kaliteli ürün yelpazesi
 • Kişiye özel özgün tasarımlar
 • En iyi hizmeti sunmak
 • Titiz ve detaycı iş anlayışı
 • Zamanında teslim
 • Profesyonel ekip ruhu
Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesi ile Araç Kaplama Antalya firması olarak araba kaplama ve araç boya koruma alanında da en iyi hizmeti vermek, sektörde lider olmak.

Misyonumuz

Sönmez Araç Kaplama; alanında eğitimli ve profesyonel ekibimiz ile farklı ve estetik araçlar yaratmak.

Çalışma Sürecimiz

 • 01
  Tasarım Aşaması
 • 02
  Renk Seçimi
 • 03
  Uygulama
 • 04
  Teslim
Aaracın fotoğrafı çekilerek bilgisayar ortamında araç üzerinde farklı renk değişim tasarımları yapılır.
Renk envanterimizdeki alternatiflerden müşterinin isteği doğrultusunda araç için en uygun seçim yapılarak kaplama işlemine başlanır. Uygulamalarda kullandığımız tüm renklerin kod numarası Antalya Araç Kaplama servisimizde mevcuttur. Kaplamadan sonra herhangi bir hasar olması durumunda; aynı kod numarasındaki folyo ile araca gerek panel olarak gerekse komple tekrar uygulama yapılmaktadır.
Kaplama işlemi; araç kaplama folyosu ile aracın tümüne uygulanarak komple renk değiştirilebilir. Ayrıca ayna, kaput, tavan, panjur veya torpido gibi parçalara uygulanarak estetik olarak değişiklik yapabilir.

Aracınızın orijinal renginde kalmasınız isterseniz şeffaf oto kaplama yaptırabilirsiniz. Renk değişimi isterseniz farklı renk seçeneklerinden beğendiğiniz renkteki araç kaplama folyosu ile kaplatarak aracınızı uzun yıllar tüm dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Araç Kaplama Antalya olarak en iyi tercihi yapmanız için sizi en doğru şekilde yönlendiriyoruz.

Aracının rengini beğenmeyenler veya farklı bir renk isteyenler için en iyi yöntem folyo araç kaplama işlemidir. Bu yöntem ile aracın yeniden boyanmasına gerek yoktur. Antalya Araç Kaplama olarak arzu edenler için araçlarını parça bazlı değişimlerle yeni bir görünüme kavuşturuyoruz. Kaplama ile araç üzerindeki çiziklerin görünürlüğü azalırken, dış hava koşullarına karşı aracın dayanıklılığı artmaktadır.

PhoneWhatsAppInstagramFacebook